Productomschrijving
De Tamson TTU-A verwarmings-dompelcirculatoren zijn ontworpen om de temperatuur nauwkeurig in een op maat gemaakt bad te regelen, ook onder ruwe omstandigheden.
Deze plug-and-play versie is uitgerust met een roerder met korte as en een pomp. De roerder met korte as zorgt voor een gelijkmatige temperatuur in ondiepere baden. De pomp zorgt voor circulatie van de badvloeistof naar een externe toepassing of om het op maat gemaakte bad voor verschillende toepassingen te gebruiken.
Het systeem kan een uiterst stabiele werktemperatuur bieden van ± 0,01°C. De exacte temperatuurstabiliteit die kan worden bereikt, is afhankelijk van het bad dat wordt gebruikt. De streeftemperatuur kan in stappen van 0,01°C worden ingesteld. De temperatuur wordt weergegeven in 0,01°C. Deze twee decimale uitlezing van het display is ook beschikbaar via de RS232 en de gratis Tamcom-software.
De dompelcirculatiepomp voldoet aan de CE-regelgeving en is uitgerust met een mechanische resetbare veiligheidsthermostaat en een vlotter om een ??correct niveau van de badvloeistof te garanderen.
Kenmerken van de Tamson TTU-A dompelcirculator met korte as en pomp
- Circulatiefunctie
- Voor ondiepere baden en externe applicaties
- Capaciteit pomp: 300 mBar en 7 liter per minuut (geen tegendruk).
- Van makkelijk te reinigen en robuust RVS
- Temperatuurbereik: +200°C
- Temperatuur nauwkeurigheid: 0.01°C
De TTU-A is verkrijgbaar in meerdere uitvoeringen. Kijk ook eens bij de andere TTU-A modellen voor de dompelcirculator die het beste past bij uw behoeften.